Gastrit Olup Olmadığınızı Anlayın - Pratik Tarifim

Column Left

Sponsorlu Bağlantılar

Takip Et

30 Aralık 2019 Pazartesi

Gastrit Olup Olmadığınızı Anlayın

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Gastrit Olup Olmadığınızı Anlayın
Günümüzde 2 kişiden 1’i gastritten şikayetçi. Bunun sebebi de gayet açık. Gastrite sebep olan bakteriler çok kolay üreyebiliyor ve her ne kadar vücuttan uzaklaştırılsa da tekrar yer edinebiliyor. Vücuttan uzaklaştırma süreci de ciddi uğraş istiyor. Bu yüzden hastalığa yakalandığınızı bir an önce fark edip çözüm yolu aramanız gerekir.
Sizler için gastritin belirtileri nelerdir ve nasıl anlaşılır araştırdık. Bu belirtiler sizde de varsa bir anca çözüm yoluna ulaşmanız gerekiğini unutmayın. Yazının sonunda Gastriti bi çırpıda öğrenebileceğiniz çay kaşığı yöntemini de göstereceğiz. Gastritin Belirtileri Karın şişliği ve geğirmek Üst karın bölgesinde ağrılar Mide yanması Mide bulanması ve istifra

Ani kilo kayıpları İştahta belirli azalmalar Hemen doyma hissi Baş dönmeleri ve baygınlık
Kalp atışının hızlanması Nefes almada zorluk Terleme miktarının artması Dışkının renginin koyuluğu
Beslenme Düzeni Değiştirme Gastrit olduğunuzu anladıysanız bir an önce beslenme düzeninizi değiştirmelisiniz. Örneğin baharattan uzak durmalısınız. Asitli içeceklerden( soda, alkol, kola) olabildiğince kaçınmalısınız. Sigara da gastriti tetikleyen alışkanlıklardandır. Yemeklerinizi sıcak veya soğuk tüketmemelisiniz. Hatta mümkünse püre haline getirip o şekilde tüketmelisiniz. Kızarmışyiyeceklerden uzaklaşıp, daha çok haşlanmış yiyecekler yemelisiniz. Doktora Danışın Beslenme düzenindeki değişikler mideni rahatlattı ve iyileştiğini düşünüyor olabilirsin ancak yine de mutlaka bir doktora görünmelisin. Çünkü aynı durumu tekrar yaşamamak adına gerekli önlemleri ancak doktorun alabilir.
Kaynak : http://www.ajansgunleri.com/
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç yorum yok:
Comments

Sponsorlu Bağlantılar